Update onderwijs op afstand 1

Allereerst wil ik u allemaal een heel goed en vooral gezond 2021 toewensen! Afgelopen week zijn we weer gestart met onze werkzaamheden. Vanaf woensdag is het thuisonderwijs weer van start gegaan en is ook de noodopvang begonnen. Natuurlijk waren we dit jaar liever ‘gewoon’ fysiek op school aan de slag gegaan, maar we doen ons uiterste best om te zoeken naar mogelijkheden om het onderwijs en de zorg zo goed mogelijk door te laten gaan. Ook nu wordt er weer veel van u als ouder / verzorger gevraagd. We beseffen dit heel goed. Een goede samenwerking tussen het thuisfront en school is momenteel belangrijker dan ooit. Als u vragen heeft of tegen problemen aanloopt bespreek dit dan vooral met de leraar van uw kind. We denken graag met u mee! We kijken vol spanning uit naar volgende week dinsdag als er een nieuwe persconferentie komt. Al lijkt het er nu nog niet op dat er aan de ‘lock down’ op kort termijn een einde komt. Voor de kerstvakantie heeft u de brief van onze stichting over de schoolsluiting ontvangen met het standpunt van onze bestuurders. Als scholen van onze stichting hebben we steeds contact en overleg. Zodra er nieuws te melden is hoort u dit uiteraard van mij. Heel veel succes gewenst in ieders situatie en vooral: Blijf gezond!